19.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Кулеба закликав ОБСЄ розробити конкретні проекти на основі доповіді про депортацію росією українських дітей

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав ОБСЄ, під час пресконференції з діючим головою організації Буяром Османі, розробити на основі доповіді організації щодо депортації росією українських дітей конкретні проекти.

«Особливо вдячний за те, що ОБСЄ оперативно підтримало мій заклик та відреагувала на проблему депортації росією українських дітей. Відповідна доповідь в межах ОБСЄ вже підготовлена. Вона стала важливою дорожньою картою для подальших дій, і сьогодні я закликав організацію розробити невідкладно на основі цієї доповіді конкретні проекти для того, щоб ми отримали спільні потужні інструменти для протидії цьому злочину», – сказав Кулеба.

Голова МЗС також привернув увагу до проблеми захоплення росією цивільних заручників. Він зазначив, що ми вже бачимо, як терористичні партнери росії в світі почали це повторювати, та наголосив на тому, що росія має бути притягнута до відповідальності за практику масового цивільного полону, якщо ми не хочемо, щоб він став інструментом терору в усьому світі.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>