Намісник Києво-Печерської Лаври РПЦвУ (УПЦ МП) митрополит Павло розповів про своє тестування на коронавірус.
Про це у понеділок, 6 квітня, повідомила пресслужба Лаври, передає “ТСН”.
Коронавірусну інфекцію він назвав “чумою 21 століття” і підтвердив, що Києво-Печерська Лавра тимчасово закрита для вірян.
“Тільки сьогодні зробили тести більшість братів. Я перебуваю під контролем лікарів, і брати так само. Ми не ангели, ми маємо теж право хворіти, хоча і не хотілося б, але так Господь влаштував, що доводиться страждати”, – сказав Павло.
Нагадаємо, в ПЦУ розповіли про нові правила під час карантину.





Ти страшніша чума для України, може вірус тебе упокоїть
ЖДЕМС.