Коронавірусну інфекцію “Паша Мерседес” назвав “чумою 21 століття” і підтвердив, що Києво-Печерська Лавра закрита

Намісник Києво-Печерської Лаври РПЦвУ (УПЦ МП) митрополит Павло розповів про своє тестування на коронавірус.

Про це у понеділок, 6 квітня, повідомила пресслужба Лаври, передає “ТСН”.

Коронавірусну інфекцію  він назвав “чумою 21 століття” і підтвердив, що Києво-Печерська Лавра тимчасово закрита для вірян.

“Тільки сьогодні зробили тести більшість братів. Я перебуваю під контролем лікарів, і брати так само. Ми не ангели, ми маємо теж право хворіти, хоча і не хотілося б, але так Господь влаштував, що доводиться страждати”, – сказав Павло.

Нагадаємо, в ПЦУ розповіли про нові правила під час карантину.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ