Корнієнко не бачить підстав позбавляти Тищенка мандату за гулянку під час локдауну

Голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що позбавляти мандату нардепа Миколу Тищенка за вечірку під час карантину — мабуть, не сильно правильно. Це перевибори та витрати коштів.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу “Україна 24”, — передає УНН.

“Склав мандат мажоритарник — це не сильно правильно, мабуть, робити, тому що це перевибори, гроші витрачати… Щодо пана Тищенка, то тут треба розібратися в кількох моментах: чи була юридична складова. Поліція працювала, слідчі дії робила. Вона має повідомити, чи це було в ресторані, чи це було в приватному приміщенні, тому що коли ти знімаєш в готелі номер — це приватне приміщення. Але тоді виникає морально-етичний бік справи”, — розповів Корнієнко.

Нагадаємо, кожні п’ять хвилин салюту на вечірці Тищенка коштували близько тисячі доларів.

73 КОМЕНТАРІ

  1. БРАТИ ГІМНЕВИЧІ …З ПАРТІЇ БПП…ВКРАЛИ МІЛЬЯРДИ ГРН….І ТО НІХТО НЕ ВИГАНЯВ…А ЦЕ В 1 000 000 000 РАЗ БІЛЬШЕ ЗЛО ДЛЯ УКРАЇНИ…ЧИМ ТИЩИНКО ГУЛЯВ

  2. Ніхто другого не чекав. ..всі знали що саме так і буде. Зелепух очманів від своїх придворних псів.

  3. Тусовку Тищенко надо было всех дружно собрать и на передовую, а то совсем уже нюх потеряли, хозяева жизни хреновы.

  4. Зовсім у ” слугах” зір погіршав : – зовсім нічого з власних ляпів і недолугих вчинків…впритул “не бачать”!!?

  5. Лилия Скрипник 2 прокола там у зелёных существует понятие пахан зелёный своих не оставит в биде к примеру колюню оболонского

  6. А за те що без спецпропуска їдеш в маршрутці то накладають штраф. Подвійні стандарти то правило у наших можновладців.

  7. Якби це відбулось у цивілізованій країні,то фігурант самби склав повноваження. А тут зелена шлоїбінь.

  8. Друг за друга держитесь. Хорошую жизнь себе устраивате, а народ от нищеты погибает. Разогнать вас всех надо. Такую богатую страну погубили, совесть человеческую потеряли.

  9. А простого шофера трудягу, який взяв у маршрутку на одну людину більше, як по нормі штрафувати треба, бо шофер порушує норми локдауна, а в депутатів то норма порушувати і безнаказно

  10. Когда ж вас Зепидары людские проклены настигнут, гореть вам псам подзаборным с пианистом во главе в аду, ниче бумеранг когда-то и вам вернётся, а я на пасочку за ваш упокой свечек поставлю???

  11. Вас недоумків всих так званих депутатів потрібно призвати в ЗСУ і на передову бо ви вже такого на коїли за два роки що Жах

Коментарі закриті.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ