Звільнений український політв’язень Олександр Кольченко заявив, що не підписував прохання про помилування.
Про це він сказав в інтерв’ю Громадському.
За його словами, у СІЗО в Москві його завели в кабінет, де співробітник дав взірець прохання про помилування.
«Я читаю — там прохання про помилування. «Я, такий-то, визнаю свою провину…» Кажу: дякую, нічого не буду писати», — розповідає Кольченко.
На питання співробітника СІЗО, чи хоче Олександр повернутися назад, відповів, що йому байдуже.
«Співробітник такий: «гаразд, ви вже написали». І пішов», — додав Олександр.
Нагадаємо, звільнений українець Олександр Кольченко після п’яти років у в’язниці хоче продовжити навчання.





Віддати назад хай там буде можливо там краще йому
Отдать назад… Вместе с Грибом… Если он там не устал…
Він не хотів помити про помилування в Росії.Не треба робити з музи слона.
Юра Антонюк ідіот
Герой,
Я думаю пусть отдадут обратно
Человеческая благодарность
Кольченко может вернутся в тюрму если так понравилось видно ему там было хорошо лучше чем дома
Дешёвки взвились, отдать, вернуть! Він що от ідола вашого зе чекав, він від хуйла не хотів помилування! Хлопці і баби, ви зомбі
Значит будешь в Украине доматывать срок, если это правда
Чому поясни
Дайте им пизды чтобы понты не колотило
Oleksandr Zinyuk а ви хто?
А зачем возвращался?
Ми це знаемо, добре що не просив у Путiна нiчого, тому визволяти таких хлопцiв треба. А президент молодець , цiнуе людей.
так там наче ніхто не просив!Пуйло само все вирішило, йому чиясь думка неважлива!Як посадив, так і відпустив…
Нахера в страну ввезли продажных тварей??? Сколько пленных мечтают о свободе, а вы привезли долбоебов!!! Мало у нас такого барахла??????
Господи,как земля носит таких злобных Кольченко,,- настоящий патриот, высказываниями своими вы вызываете к себе негатив,фу
Если самому не дошло,то зачем тебе,Антонюк, объяснять
Иди нахуй назад.Хуйло конечное.
Гриб,а теперь Кольченко..Результат воспитания или нарушения психики?
правильно.и делал..ишь.ты помилование не за что просить.
Дякую по украінське
Во бля починається срачка,відправте назад.
Порохоботы
А может они просто хотели остаться в России? Так отправить их назад!
Наталья Джура вільна в своїх думках і діях людина, мадам
Тiльки справжнiй патрiот Украiни зрозумiе його!!!
Дорослі люди,а пишите дурню ! Соромно читати!Кольченко не просив путіна про помилування! В чому ви його звинувачуєте?
Oleksandr Zinyuk помилования не хотел, возвращаться не хотел, так пусть повесится и не мутит чистую воду! Боже, какие только не благодарные людишки!!!
Ольга Ордатий ,такое пишут не от большого ума,перекручивают всё.
Яка різниця просив чи не просив, це його діло головне що на ВОЛІ, з чим і поздоровляю всіх хлопців
Тетяна! А язик вам не вiдсохне.Чиюсь дитину, яка пройшла муки, обмовляти, бо вона не такоi думки, як ви??? Бог вам суддя!
Николай Уваров оце бухе чмо це ти?!
Ховайся! Вони не люди!
ЯВНЫЙ ПИАР!! Нет желания обсуждать эти поступки!! Главное ПРЕЗИДЕНТ СДЕРЖАЛ СВОЕ СЛОВО и ребята на РОДИНЕ!! АПЛОДИСМЕНТЫ!! ДЯКУЮ!!
Ольга Гресик ……железная логика. А что б определить ”справжність” какой анализ нужно сделать, или можно на глаз опредилить.
Ольга Гресик я написала, если это правда,бог ему судья
Елена Спирко судя по профилю тебя дамочка нет
Тетяна Т.Сама ти тварь продажная, ну i повторяю твiй витвiр, долбойобка, барахло!!!!
Напевно вони не знали що то за бумаги i з чiм це повязано.Я такоi думки.Хто знае через що вони пройшли.Не робiт таких висновкiв .
Почему,он в арестанской робе, это его фишка?
Бес слов дебил
Любовь Безыменная писать помилование признать свою.вину если не сображаешь вата
Якщо це правда , то хлопчину лікувати потрібно .
Верните этих дебилкуватых обратно
Oleksandr Zinyuk так міг же лишитися ! Ніхто його насильно не тягнув в Украіну .
Давайте его поменяем на другого
Дуже шкода ,а виглядає саме гірше від всіх
Зе прихильникам не важливо ,що хочуть звільнені хлопці, їм треба вихваляти свого слугу,а тут халепа-один руку не подав,другий не просив помилування.І відразу агресивні коменти в бік героїв.Ганьба таким писакам.
ШАНОВНІ ДАВАЙТЕ НЕ ЗАЛАЗИТИ ЛЮДЯМ В ДУШУ І ПІД ШКІРУ НЕЛАЙ БОЖЕ ОПИНИТИСЯ НА ЇХНЬОМУ МІСЦІ ХОЧ НА ОДИН ДЕНЬ ОДНУ НІЧ НІХТО ТУДИ НЕ ПОПАВ ЗА ЗГОДОЮ БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНІШІ ОДИН ДО ОДНОГО РАДІЙТЕ ЩО ВОНИ З НАМИ
ВСІМ БАЖАЮ МИРУ
Наталия Наталия поменяй свой плоский мозг на другой! Хотя врятли поможет
Каждому свое!
Юра Антонюк А тому, що ці хлопці знають, що за них запросив путлер і що за цей обмін путлер наробить Україні ще багато лиха. І де гарантія що він і хлопців звільнених тут не дістане
Його ні одному слову вірить не можна.
Маша Пешнина парень молодец он не просил помилования в россии не сломался.
Спасибо по-украински!
Таміла Бизуля вы неправы. Так как повел себя Гриб кто он такой он что Украину защищал на Донбассе нет просто поехал гулять и наверся.
Ого ?
Oleksandr Zinyuk залупик, ты еще не усрался от порохоботной желчи?
Почему порохоботы не показывают свои рыла?
Людиии!отямтеся лишіть тих хлопців в спокої їм зараз не до вас дайте час отямитися це нета справа що можна лізти у душу
Ущербные свидетили майдаунов и почитатели шокаладной дупы вольсмана принесли только горе и вакханалию нашей Украине !! Вся эта грязь от нее !!! Черное пятно в истори нашей земли !!!
Наталия Денисова він громадянин України.І в обов’язки пр…та,а особливо – якщо це ще й слуга,захищати своїх підданих.Чи не так?
Любовь Безыменная Зачем такое пишите он прав он не виновен и не обязан писат ь о помиловании.
Наталия Наталия
Что Вынесете сидя на дивмне.Если он не виновен ночему он должен признать свою вину.
Перестаньте ганьбити,може в людей за стикіроків нерви здали сказав щось не те ,а ви видаєте свої коментарі ,ви ж не знаєте що там було .
Таміла Бизуля . Героям тоже ганьба. Хочешь сказать что нет
Виктор Кузнецов ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Любовь Безыменная
А зачем Кольченку возвращается в тюрьму. Человек сказал что он не просил о помиловании.
Прочтите хорошо интервью! Кольченко не считал себя виновным, поэтому он отказался просить у Путина помилования! И это вполне понятно! И я сомневаюсь, что остальные просили помилования, они же не совершали ничего противоправного!
Это фейк!!!Какое подписование?? Не смешите!!!
Наталия Наталия Прочитай статью!!!
А кто просил,вот интересно? Кто колаборант!
Молодец Кольченко!
Если это правда, то я даже не знаю как можно этого назвать???
Мабуть, знає набагато більше від нас. Не судіть.Час все покаже.
Что вы все обсасываете а???освободили и всё!!!пиздеть не о чем…
Сергей Приходько боже як народжуються такі дебіли,це про вас Прходько
Наталия Денисова он просто загипнотизирован, как и остальные…
Думаю там сильный гипноз, вспомните Савченко…
Людина розуміє(на відміну від біомаси)що таке помилування,і що таке виправдальний вирок.
Таміла Бизуля правильно сказано.
Безыменная ты что за хрень пишеш
Пускай едит обратно.
Не зная истинной причины не можно его осуждать за это. Для того чтобы это понять нужно оказаться на его месте и пройти его путь. Осуждыть легко, понять трудно
ребята будьте благодарни нашему президенту ви дома а это главное геройство никчему
А що неможна було відмовитись від помилування і чекати міжнародного суда
То купіть йому квиток в рашку , а замість нього нехай визволять більш достойного…!
і позволяє розум таке сплітати….
Інформатор ще не то напишіть. Помойка.
Тома Зюбан
ТА ви шо..
Завтра Росія нових бранців захопить..
ДЕ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ТИЗ, ХТО ЇЗДИТЬ НА РОСІЮ?
Маша Пешнина
Тупее ничего не могли придумають?
Не все правда, що тут пишуть…вс¡ с¡м’¡ рад¡ють, що р¡дн¡ повернулися додому…це основне…миру ¡ спокою нам вс¡м! ?
Лариса Фоменко многие читают только заголовки! Вникать в суть статьи -лень!
Поверніть його назад
Ещё один герой. На видео он рад а пишет бред. Отправьте назад.
наверное там понравилось.
Писаки заціпили одне слово, та розсюсюкують, він сказав під час суда в Росі .
І кожен вийо&ується як хоче. Повертався до Вови…
Если тебе все равно, может отправишся обратно в камеру? А вместо тебя дадут волю другому пленному.