Кольченко заявив, що не просив про помилування

Звільнений український політв’язень Олександр Кольченко заявив, що не підписував прохання про помилування.

Про це він сказав в інтерв’ю Громадському.

За його словами, у СІЗО в Москві його завели в кабінет, де співробітник дав взірець прохання про помилування.

«Я читаю — там прохання про помилування. «Я, такий-то, визнаю свою провину…» Кажу: дякую, нічого не буду писати», — розповідає Кольченко.

На питання співробітника СІЗО, чи хоче Олександр повернутися назад, відповів, що йому байдуже.

«Співробітник такий: «гаразд, ви вже написали». І пішов», — додав Олександр.

Нагадаємо, звільнений українець Олександр Кольченко після п’яти років у в’язниці хоче продовжити навчання.

100 КОМЕНТАРІ

  1. Дешёвки взвились, отдать, вернуть! Він що от ідола вашого зе чекав, він від хуйла не хотів помилування! Хлопці і баби, ви зомбі

  2. Oleksandr Zinyuk помилования не хотел, возвращаться не хотел, так пусть повесится и не мутит чистую воду! Боже, какие только не благодарные людишки!!!

  3. ЯВНЫЙ ПИАР!! Нет желания обсуждать эти поступки!! Главное ПРЕЗИДЕНТ СДЕРЖАЛ СВОЕ СЛОВО и ребята на РОДИНЕ!! АПЛОДИСМЕНТЫ!! ДЯКУЮ!!

  4. Ольга Гресик ……железная логика. А что б определить ”справжність” какой анализ нужно сделать, или можно на глаз опредилить.

  5. Зе прихильникам не важливо ,що хочуть звільнені хлопці, їм треба вихваляти свого слугу,а тут халепа-один руку не подав,другий не просив помилування.І відразу агресивні коменти в бік героїв.Ганьба таким писакам.

  6. ШАНОВНІ ДАВАЙТЕ НЕ ЗАЛАЗИТИ ЛЮДЯМ В ДУШУ І ПІД ШКІРУ НЕЛАЙ БОЖЕ ОПИНИТИСЯ НА ЇХНЬОМУ МІСЦІ ХОЧ НА ОДИН ДЕНЬ ОДНУ НІЧ НІХТО ТУДИ НЕ ПОПАВ ЗА ЗГОДОЮ БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНІШІ ОДИН ДО ОДНОГО РАДІЙТЕ ЩО ВОНИ З НАМИ
    ВСІМ БАЖАЮ МИРУ

  7. Юра Антонюк А тому, що ці хлопці знають, що за них запросив путлер і що за цей обмін путлер наробить Україні ще багато лиха. І де гарантія що він і хлопців звільнених тут не дістане
    Його ні одному слову вірить не можна.

  8. Людиии!отямтеся лишіть тих хлопців в спокої їм зараз не до вас дайте час отямитися це нета справа що можна лізти у душу

  9. Ущербные свидетили майдаунов и почитатели шокаладной дупы вольсмана принесли только горе и вакханалию нашей Украине !! Вся эта грязь от нее !!! Черное пятно в истори нашей земли !!!

  10. Наталия Денисова він громадянин України.І в обов’язки пр…та,а особливо – якщо це ще й слуга,захищати своїх підданих.Чи не так?

  11. Перестаньте ганьбити,може в людей за стикіроків нерви здали сказав щось не те ,а ви видаєте свої коментарі ,ви ж не знаєте що там було .

  12. Прочтите хорошо интервью! Кольченко не считал себя виновным, поэтому он отказался просить у Путина помилования! И это вполне понятно! И я сомневаюсь, что остальные просили помилования, они же не совершали ничего противоправного!

  13. Не зная истинной причины не можно его осуждать за это. Для того чтобы это понять нужно оказаться на его месте и пройти его путь. Осуждыть легко, понять трудно

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ