Кличко звільнив свого заступника, який напав на поліцейського

Міський голова Києва звільнив свого заступника Володимира Слончака після того, як напередодні він напав на правоохоронця.

«Я не дозволю дискредитувати міську владу. У першу чергу тим, хто її представляє. Вибачаюся перед правоохоронцями та киянами за таку поведінку», — сказав Кличко на брифінгу.

Мер Києва додав, що «нікого покривати не буде», а Слончак «має відповідати за свої вчинки за законом».

Раніше повідомлялося, що за напад на поліцейського заступнику Кличка Слончаку загрожує до 5 років ув’язнення.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Будь ласка максимальний рeпост. В мeнe проблeма житлом. Якщо хочeтe пeрeконатись давайтe созвонимся чи зустрінeмось. Благаю нe пройдіть мимо. Я знаю шо в кожного у вас є проблeми. Якщо ви хочeтe пeрeконатись я зрадістю можу доказати що я нe афeрист і дійсно потрeбую допомоги! ??? https://www.facebook.com/466703640811004/posts/656639245150775/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ