0.4 C
Kyiv
Понеділок, 11 Грудня, 2023

KibOrg навідався на закриту конференцію до Херсонських «міністрів»

Команда KibOrg у кооперації з пранкером Євгеном Вольновим потрапила на закриту відеоконференцію окупаційних «міністрів» Херсонщини. Ми публікуємо запис конференції, а також список усіх колаборантів окупованої частини Херсонської області.

Ідентифікацію осіб на відео лишимо нашим колегам, натомість публікуємо повний довідник усіх працівників так званих «військово цивільних адміністрацій», «департаментів», «міністерств», «служб», а також «фонду власності» та окупантської пошти. Список містить понад 1900 прізвищ зрадників України з посадами, що вони обіймають, а також робочими поштами та номерами телефонів.

Команда KibOrg ідентифікувала декількох зі списку:

Полосухіна Ольга Миколаївна (26.02.1964) — мала прописку Миколаївська обл., Снігурівський р-н, с.Олександрівка, вул.Шевченко, 2. Згідно зі списком, обіймає посаду «голови військово-цивільної адміністрації Олександрівської об’єднаної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області».

Село Олександрівка розташовано на адміністративному кордоні Миколаївської та Херсонської областей у 30 кілометрах від Снігурівки. Селище було звільнено ще восени 2022 року разом з усім лівобережжям Херсонщини і після деокупації у ньому знайшли катівню, яку облаштували російські війська.

А поки Олександрівка перебувала в окупації, Полосухіна встигла розповісти російським пропагандистам, як у селі, «яке нещодавно було у Миколаївській області», проходить «референдум». Поскаржилася, що з селища, у якому мешкало 820 людей, поїхали найкращі кадри, і зі здивуванням зазначила, що не розуміє їх намірів. Дійсно, чого ж це вони…

Алієв Тімур Вароглан Огли (10.05.1989) — обіймає посаду «провідного спеціаліста відділу екологічного нагляду охорони навколишнього середовища» так званого «міністерства природних ресурсів та екології Херсонської області». Проживає у селі Токарівка, вул. Гагаріна, 11. А точніше — проживав, адже спочатку село було звільнено від російських окупантів, оскільки воно також розташовано на лівому березі Дніпра, а потім було частково підтоплено в наслідок підриву Каховської ГЕС росіянами. Не треба бути «провідним спеціалістом», щоб констатувати, що проблеми з екологією в наслідок підриву ГЕС – катастрофічні.

Балаянц Тихон Ігоревич (07.04.1995) — радник «міністра праці та соціальної політики Херсонської області». Найцікавіше те, що він навіть не колаборант, а звичайний російський окупант. Прописаний за адресою м. Москва, р-н Східне Дегуніно, вул. Дубнинська 2, кв. 33.

Завдяки аватарці закритого профілю у ВК, ми змогли його знайти серед публікацій в інтернеті. Тихон закінчив магістратуру Московського державного університету у 2021 році за програмою «Військова історія і національна безпека Росії».

Тема його магістерської дисертації — «Образи Великої Вітчизняної війни в історичній пам’яті сучасної Росії (2000-2020 рр.)». І схоже, що Україна стала для нього непоганою сходинкою у кар’єрі, однак чи варто воно того…

Ключове, що варто зрозуміти усім окупантам та коларобантам: відсутність параної не означає відсутність стеження. Далі буде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>