Харків не закриватиме садочки і початкову школу. Навіть у випадку “червоної зони”

Харків не має наміру закривати садочки і відправляти 1-4 класи на дистанційне навчання, навіть якщо потрапить в “червону зону” карантину. З понеділка, 5 квітня, школи будуть працювати в змішаному режимі.

Про це на брифінгу заявила директор міського Департаменту освіти Ольга Деменко, передає прес-служба горсовета.

За її словами, з понеділка учні 1-4 класів повернуться до звичайних занять, а учні 5-11 класів будуть навчатися дистанційно.

“Однак, крім занять онлайн, вчителі зможуть проводити індивідуальні консультації. Наприклад, 11-класників можна буде запрошувати на консультації групами з метою якісної підготовки до ЗНО”, – зазначила Деменко.

Вона підкреслила, що якщо Харків потрапить в “червону зону” учні молодшої школи все одно продовжать стаціонарне навчання, а дитячі садки працюватимуть у штатному режимі.

“Батьки в цьому питанні нас підтримують. Ми ж розуміємо, що їм потрібно працювати, і часто малюків просто не на кого залишити. Крім того, дистанційне навчання – це не навчання для малюків, тому що перебувати стільки часу за монітором комп’ютера шкідливо для їх здоров’я”, – додала Деменко.

Нагадаємо, на Прикарпатті послаблюють карантин.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ