Голова медичної комісії Києва Олег Гелевей вважає, що після 22 червня карантин буде продовжено на всій території України, адже кількість хворих далі зростає.
Про це він сказав під час пресконференції в “УНІАН”.
“Однозначно, 22 червня карантин буде продовжено. Тому що, ви ж бачите, що у нас все ж таки йде повільний ріст. Про відмову від карантину ми зможемо сказати, коли у нас буде щоденне конкретне зменшення кількості активно хворих. На сьогодні такого немає”, – сказав Гелевей.
“Весь світ мріє про те, що буде якесь плато. На жаль, як в Україні, так і світі, ми констатуємо той факт, що плато ще не настало, йде зростання. Але позитивний факт, що це йде повільне зростання”, – додав він. (Нагадаємо, 2 червня на традиційній нараді з протидії поширенню коронавірусу зазначалося, що в Україні тримається плато захворюваності. – Ред.)
На запитання, чи планує влавда Києва встановлення дезінфікуючих тунелів в місцях масового скупчення людей, Гелевей відповів заперечно, адже “основний метод зараження – через слизові оболонки”.
“Тому потрібно, щоб стояли засоби для постійного очищення наших рук, щоб їх можна було дезінфікувати… Цього є цілком достатньо”, – додав голова медичної комісії Києва.
Нагадаємо, сім областей та Київ не готові до послаблення карантину.




