Із Києво-Печерської лаври виїхало 9 “швидких” з хворими, – журналіст (ФОТО)

Ввечері у суботу, 18 квітня, з території Києво-Печерської лаври виїхало 9 машин швидкої медичної допомоги. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Ігор Cоловей.

“9 “швидких”, що приїхали в Лавру – підозріло. Спочатку думали, що, може, роблять тести. Однак потім з’ясувалося, що таки вивозять хворих”, – написав він.

Журналіст опублікував фото, на яких “швидка” з лаври прибула до столичної Олександрівської лікарні, що на бульварі Лесі Українки. Саме там облаштовано основне місце лікування хворих на коронавірус у Києві.

https://www.facebook.com/solovey.igor/posts/3678860542186591

Нагадаємо, 18 квітня до Києво-Печерської лаври стягнули поліцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ