У п’ятницю, 12 червня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону в Харкові евакуювали дев’ятьох поранених та чотирьох хворих військовослужбовців.
Про це повідомили у пресслужбі Командування Медичних сил ЗСУ.
Лікарі стабілізували стан пацієнтів та підготували військових до наступного етапу лікування.
“Санітарним літаком Повітряних сил Збройних сил України Ан-26 дев’ять поранених та чотири хворих військовослужбовців прибули до військового аеродрому Гавришівка, а згодом спеціалізованим транспортом їх доправили до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону у Вінниці”, – йдеться у повідомленні Медсил ЗСУ.
Українських воїнів розмістили у відділеннях центру. Вони проходитимуть діагностичне обстеження для подальшого призначення потрібного лікування.
За словами військових медиків, стан здоров’я пацієнтів задовільний.
Нагадаємо, бойовики на Донбасі 16 разів порушили режим припинення вогню, постраждали троє українських військових.





Матінко Божа допоможи їм ,захисти, дай сили на одужання. Моліться усі за їх здоров’я.
просто перестали стрелять и их как куропаток вышибают
Таж земля вже продана, чому за продану землю страдають та гинуть кращі сини України?
Хто дасть відповідь?