Індія першою виділила британський варіант COVID-19

Індія успішно виділила британський штам коронавірусу.

Про це повідомила Індійська рада з медичних досліджень (ICMR) на своїй сторінці в Twitter, – передає УНН.

“SARS-CoV-2, вірус, що викликає COVID-19, спостерігався через загальнонаціональну мережу лабораторій ICMR з перших днів епідемії в Індії. Британський варіант вірусу з усіма змінами зараз успішно виділений і культивується в Національному інституті вірусології завдяки клінічним зразкам, зібраним в осіб, які повернулися з Великобританії”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що жодна інша країна досі не повідомляла про успішне виділення цього варіанта коронавірусу. Всього в Індії наразі виявлено 29 осіб, які заразилися британським штамом.

Нагадаємо, новий штам виявили на півдні Англії. Вчені відзначили його більш високу заразність, однак він не вважається більш летальним. 21 грудня в уряді Британії заявили, що новий штам вийшов з-під контролю.

Зараз новий штам виявлений вже в декількох десятках країн.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ