34.8 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Ігнат про “паузу” в ракетних ударах РФ: імовірно, притримують для стратегічних завдань

Російські війська взяли паузу в ракетних ударах по Україні, ймовірно, щоб накопичити ракети для якихось своїх стратегічних завдань, зокрема для атак на критичну інфраструктуру.

Про це йдеться у заяві еречника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

“Ймовірно, йде якась пауза, щоб дати можливість промисловості накопичити певну кількість ракет. Це зрозуміло. Вони ж не можуть використовувати їх так інтенсивно без того,  щоб випорожнювати ті запаси їхнього стратегічного “НЗ”. Зрештою вони в “НЗ” давно залізли”, – розповів Ігнат.

Тому, за його словами, імовірно, що далекобійні ракети Х-101, які можуть летіти з дальністю до 5500 км, росіяни можуть притримати для якихось своїх стратегічних завдань.

Що передувало

Сьогодні Міністерство оборони Великої Британії повідомило, що російська армія накопичує ракети для ударів проти критично важливої інфраструктури України з настанням холодів.

Як зазначається у зведенні, літаки дальньої авіації ВПС Росії не завдавали ударів по Україні з 21 вересня протягом 21 дня.

За даними британської розвідки, такі перерви є чимось незвичайним: остання подібна перерва в ударах відбулася в період з 9 березня по 28 квітня 2023 року, тобто протягом 51 дня. У цьому випадку цілком імовірно, що Росія майже вичерпала свої запаси боєздатних ракетних боєприпасів AS-23 після зимової кампанії проти критично важливої інфраструктури України.

“Цього разу цілком імовірно, що російська дальня авіація зберігає існуючі запаси ракет AS-23, а також використовують цю паузу для збільшення придатних для використання запасів, чекаючи подальших важких ударів по Україні взимку”, – йдеться в повідомленні.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>