Гриценко втратив шанс на яскравий старт своєї виборчої кампанії, – політолог

Жодних нових яскравих облич та відсутність креативної програми – такі “проколи” поки не ставлять хрест на Президентських амбіціях Анатолія Гриценка, але він точно втратив прекрасний шанс на яскравий старт своєї виборчої кампанії.

Таку думку висловив політолог Віктор Таран на своїй сторінці у Facebook після з’їзду політичної партії «Громадянська позиція», яка сьогодні висунула свого голову Анатолія Гриценка кандидатом у президенти.

“Замість нових обличь побачили Нашу Україну зразка 2006 року, яку частково доповнили екс-ударівці, учасники антикорупційних форумів Саакашвілі і три демальянцівці. Жодних нових яскравих облич, окрім Віталія Шабуніна, на жаль на фотографіях не побачив”, – зазначив Таран.

Також політолог акцентував на відсутності нормальної програми кандидата в президенти Гриценка.

“Замість яскравих заяв та креативної програми – фоліант на 5 сторінок на тему “Буде/Не буде.” Будь-який політтехнолог скаже, що така програма – це катастрофа для кандидата. По-перше, постановка питання Буде/Не Буде автоматично асоціюється з кандидатом (буде/не буде оберуть/не оберуть), що у свою чергу вселяє зневіру та апатію у виборців. По-друге, програма має складатися з двох частин. 7 (+/-2) ключових яскравих тез, які вміщуються на екрані смартфону. Такий підхід дає можливість виборцю по-перше не заплутатися у вимогах кандидата, а по-друге оперативно поширювати ці тези. Друга частина програми має бути Дорожньою картою втілення програми, яка буде розписана по роках (+ крута інфографіка)”, – зазначив Таран.

Нагадаємо, Найєм і Лещенко «засвітитися» на з’їзді партії Гриценка.

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про намір брати участь у президентських перегонах.

Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народний депутат від «Наші» Євген Мураєв та інші.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...