Громадський транспорт точно не запустять до 11 травня, – Шмигаль

В Україні карантинні обмеження на громадському транспорті точно не зніматимуть до 11 травня.

Про це сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю РБК-Україна.

“Зняття обмежень в цій сфері потрібно розраховувати дуже уважно і запроваджувати дуже обережно. Візьмемо метро – це 2 мільйони пасажирів щодня. Ми розуміємо, що через одну хвору людину за цих умов за тиждень вже будуть тисячі хворих. І це тільки через метро. Тому, щоб не кидатися гучними заявами, скажу, що точно не до 11 травня”, – розповів Шмигаль.

Він додав, що транспорт, скоріше за все, буде запускатися поетапно.

“Тобто спочатку – полегшення обмежень функціонування міського транспорту, але за певних умов та соціальної дистанції. Потім перейдемо до міжміського, аж потім до міжобласного сполучення, і, напевно, в самому кінці будемо розглядати відновлення авіаперевезень чи глобальних залізничних перевезень”, – зауважив глава уряду.

Шмигаль зазначив, що масові перевезення груп людей у замкнених просторах – це один із найсерйозніших ризиків.

Нагадаємо, станом на ранок 22 квітня в Україні зафіксували 6 592 випадків захворювання на COVID-19.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ