“Грім-2” для ЗСУ: експерт розповів про нову потужну зброю України (ФОТО)

Новітня розробка українського КБ “Південне” – система управління “Грім-2”, покладе початок проекту IT-артилерії для ЗСУ. Вперше прототип показали на київській виставці “Зброя та безпека-2019”.

Подробиці про новинку українського ОПК розповів директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

Він уточнив, що демонстрація “Грома-2”, на жаль, пройшла непоміченою.

“Це система, яка пропонується в рамках проекту IT-артилерії. Це створення програмного забезпечення, здатного перетворити окремі системи ураження в ударно-розвідувальні комплекси. Цей напрямок у нас вже розвивається, але я сподіваюся, що буде розвиватися значно активніше”, – пояснив експерт.

При цьому, наголосив Згурець, найважливішим питанням є те, чи готове нове керівництво України і Міністерства оборони якомога швидше впроваджувати подібні напрацювання.

“Зараз відбуваються процеси, пов’язані з формуванням нового оборонного огляду. У листопаді ми повинні його отримати. Новий оборонний огляд назве нові загрози і виклики. Виходячи з нових загроз, ми повинні змінити держпрограму розвитку озброєння, а також сформувати новий вигляд збройних сил. Однак ці нові реалії будуть сформульовані пізніше, ніж буде зверстаний новий бюджет”, – пояснив експерт.

Нагадаємо, 19 жовтня противник 15 разів обстріляв позиції Об’єднаних сил, внаслідок чого один військовослужбовець отримав поранення.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ