3.3 C
Kyiv
Субота, 20 Квітня, 2024

“Хороші новини від міністра Умєрова”: Зеленський заявив про прибуття танків Abrams в Україну

Президент України Володимир Зеленський у понеділок повідомив, що міністр оборони України Рустем Умєров підтвердив інформацію про прибуття американських танків Abrams в Україну.

“Щоденна синхронізація за основними безпековими напрямами”, – зазначив Зеленський у соцмережах.

“Хороші новини від міністра Умєрова. «Абрамси» вже в Україні й готуються підсилити наші бригади. Вдячний союзникам за виконання домовленостей! Шукаємо нові контракти, розширюємо географію постачання”, – повідомив Зеленський.

Як зазначив Глава держави, були і доповіді щодо воєнної ситуації – Головком, СЗР, ГУР МО, СБУ. “Рухаємося вперед”, – вказав він.

З його слів, була доповідь і міністра внустрішніх справ Ігоря Клименка. “Ліквідація наслідків обстрілів Одеси, інших населених пунктів. Допомога постраждалим. Прикриття Одещини – пріоритет на всіх моїх переговорах щодо ППО”, – зазначив Президента.

Також, з його слів, говорили про підготовку до зими. “Прем’єр-міністр Шмигаль розповів про захист критичної інфраструктури, підготовку укриттів і «Пунктів незламності». Готуємо рішення, щоб їхній пошук був максимально простим і швидким”, – вказав Глава держави.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>