37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Гуменюк розповіла про ситуацію на півдні та втрати річкового флоту РФ

Сили оборони добре закріпилися на правому березі Херсонської області, і якщо російські окупанти спробують форсувати Дніпро, то “потраплять у пастку”.

Про це повідомила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

За її словами, окупанти підтягують свої човни до лівобережжя, поновлюють запаси, але українські бійці їх постійно знищують. Зокрема, за минулу добу ліквідовано два  ворожі плавзасоби.

“Регулярно намагаємось “зрізати” цей їхній річковий недофлот”,- сказала Гуменюк.

Вона розповіла, що групи ворожих човнів маневрують серед островів, вздовж лівого берега, патрулюючи та спостерігаючи за діями Сил оборони.

Щодо можливості здійснення ворогом спроби форсувати Дніпро, Гуменюк зазначила, що це була б “абсолютно летальна для них історія”. За її словами, Сили оборони міцно закріпилися на правому березі й протидіятимуть таким спробам.

“Тому це не можливо фактично, і навіть якщо якась ДРГ відчайдухів і висадиться, то вона потрапить в пастку”, – зазначила речниця.

При цьому додала, що такі спроби на сьогодні не фіксуються, але відбувається маневрування поміж островами, де вони намагаються розгорнути спостережні пости, підвести боєприпаси та поміняти особовий склад.

За словами Гуменюк, лівобережжя Херсонської області для російських окупантів стало хабом, де вони намагаються відновити підрозділи після гарячих зіткнень на Запорізькому та східному напрямку. Водночас вона зазначила, що сили ворога, які зосереджені на лівобережжі, є досить потужні, підготовлені й тримають оборону, але їхня кількість не збільшується.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>