18.7 C
Kyiv
Вівторок, 23 Липня, 2024

“Гра буде тривати вдовгу”. У ЗСУ оцінили, ситуацію в районі Авдіївки

Російські війська й надалі намагатимуться наступати в районі Авдіївки Донецької області. У ЗСУ припускають, що на цьому напрямі “гра буде тривати вдовгу”.

Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

За його словами, Авдіївка – укріплений промисловий район, де ще з 2014 року велися бої будувались інженерні загородження, окупанти розраховували, що в майбутньому цей укріпрайон вони зможуть використовувати для себе.

“Ну і звичайно, що ті сили і засоби, які вони накопичували, які закинули в перший раз в бій, не оправдали себе, отже командування (РФ, – ред.), відповідальне на цьому напрямку, звичайно, не може доповісти Путіну про поразки, тому вони як кидали, так і будуть кидати сили. Там, напевне, так виглядає, що гра буде тривати вдовгу, на жаль, але так виглядає, що ворог буде пробувати там наступати”, – сказав він.

Як зазначив Тимочко, власне як Авдіївка, так і Куп’янський напрямок по великому рахунку одна дія в завданнях ворога – прорвати лінію оборони ЗСУ.

“Перше і основне, що Путін поставив їм завдання вийти на адміністративні кордони Донецької і Луганської області. Крім того, ті сили і засоби, які вони накопичили на Авдіївському напрямку, їх розрахунок був на те, що вони обійдуть Авдіївку з флангів, візьмуть в оточення, захоплять і покажуть хоч невеличку, але “перемогу для Путіна”, – додав голова Ради резервістів Сухопутних військ.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>