14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Франція страхуватиме від воєнних ризиків свої зацікавлені у відбудові України компанії

Французька державна страхова компанія Bpifrance Assurance Export страхуватиме свої компанії, які готові інвестувати в Україну і брати активну участь у реконструкції країни, не чекаючи на завершення війни.

Про це заявила перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко, повідомляє урядовий портал.

«Ми вели чимало дискусій і перемовин щодо страхування Францією своїх компаній від воєнних ризиків і врешті маємо результат цієї кропіткої роботи. Французьке експортно-кредитне агентство почало надавати гарантії для компаній, які зацікавлені у відбудові України. Ми бачимо пожвавлення зацікавленості з боку французького комерційного сектору у роботі в Україні, тому це рішення – сигнал для французьких компаній про те, що можуть активніше виходити на український ринок», – заявила Свириденко.

Зазначається, що будь-яка компанія, яка працює за французьким законодавством і здійснює довгострокові інвестиції за кордоном в нову або існуючу компанію, має право на це інвестиційне страхування. Це саме стосується кредитних установ, яка надає кредит іноземному підрозділу. Інвестиційне страхування захищає інвесторів або кредитні установи, які виділяють інвестиційні позики, від ризиків пошкодження майна.

Страхування, як повідомляється, покриває до 95% втрат активів інвестора або дебіторської заборгованості.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>