СУСПІЛЬСТВО Другий день поспіль з вікна столичної лікарні, де лікують COVID-19, вистрибують люди (ФОТО) Автор oldautors 22/09/2020 - 13:29 0 Другий день поспіль з вікна другого поверху Київської лікарні №4, яка зосереджена на лікуванні COVID-19, вистрибують люди. Про це пише “Київ.Оперативний” в Facebook. Зазначається, що попри спроби реанімувати постраждалих – обидва померли. https://www.facebook.com/KyivOperativ/photos/a.180828032313291/1087763161619769/?type=3&theater Нагадаємо, за добу в Україні виявили 2 884 нових випадки COVID-19. oldautors НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ коментарі: введіть свій коментар! Ім'я:* введіть тут своє ім'я E-mail:* ви ввели неправильну адресу електронної пошти! введіть тут свою адресу електронної пошти сайт: збережіть моє ім'я, електронну пошту та веб-сайт у цьому веб-переглядачі наступного разу, коли я коментуватиму. Δ Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів. TagsлікарнялюдиCovid-19 ПО ТЕМІ Або оплата, або перевірки: на Львівщині експоліцейського підозрюють у тиску на бізнес Сова Виктория с криминальным прошлым претендует на кресло судьи Судебный беспредел как система: как в Киеве через ЖБК и судей отжимают жильё и зачищают неудобных НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ОСТАННІ НОВИНИ Або оплата, або перевірки: на Львівщині експоліцейського підозрюють у тиску на... 02/06/2026 - 14:46 Сова Виктория с криминальным прошлым претендует на кресло судьи 25/05/2026 - 12:20 Энергия для войны: как братья Клюевы выстроили схему обхода санкций и... 01/02/2026 - 9:46 Судебный беспредел как система: как в Киеве через ЖБК и судей... 01/02/2026 - 9:44 Турецький портал опублікував розслідування про шахрайські кол-центри в українській столиці 26/01/2026 - 21:59 ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ FacebookXPinterestWhatsApp