11.5 C
Kyiv
Вівторок, 23 Квітня, 2024

До листопада НАЗК матиме доступ до 82% даних декларацій в автоматичному режимі – Новіков

Національне агентство з питань запобігання корупції до жовтня цього року матиме доступ до 82% даних декларацій в автоматичному режимі.

Про це в ефірі національного телемарафону заявив голова НАЗК Олександр Новіков.

“У НАЗК за час повномасштабної війни стало більше даних для перевірки декларації. Це була наша свідома, цілеспрямована робота, запланована ще до повномасштабної війни. Якщо до війни ми мали доступ в автоматичному режимі лише до 39% даних декларацій, які є, і є в реєстрах, то до кінця жовтня ми будемо мати доступ до 82% даних, що дозволить зовсім по-іншому підійти до перевірки декларації”, – зазначив Новіков.

За його словами, у НАЗК сподіваються перевіряти до 400 тисяч декларацій в автоматичному режимі. Крім цього, голова агентства розповів, що вони розглядають активних громадян, громадські організації як “партнерів у розбудові доброчесності”.

“Відкриття доступу до декларацій відновить можливість аналізувати їх з боку громадян і громадських організацій. Це допоможе нам в забезпеченні доброчесності декларантів”, – підкреслив він.

Новіков поінформував, що у відкритому доступі декларації за 2021-2022 роки з’являться до 31 січня 24-го, а за 2023 – до 1 квітня 2024 року: “Останні декларації, які подавались до війни,- це були декларації за 2020 рік, тобто за три роки побачимо декларації”.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>