7.7 C
Kyiv
Вівторок, 23 Квітня, 2024

Держава компенсувала підприємцям 126 млн грн за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

З початку 2023 року держава виплатила 126 млн грн компенсації підприємцям, які взяли на роботу понад 10 тисяч ВПО, пише ІНФОРМАТОР з посиланням на заступника Міністра економіки України Тетяну Бережну.

“Майже 6 тисяч підприємців отримали від Уряду компенсацію з початку року за працевлаштування 10 300 українців, які змушені були переїхати з небезпечних регіонів країни. Щоб допомогти переселенцям якнайшвидше адаптуватись на новому місці, знайти роботу, щоб мати можливість забезпечувати себе й свою родину, ми стимулюємо бізнес брати таких працівників. Загалом роботодавці цього року отримали вже 126 млн грн компенсації за працевлаштування ВПО”, – повідомила Бережна.

Вона також нагадала, що програма фінансового стимулювання підприємців, які беруть на роботу внутрішніх переселенців, – лише одна з комплексу заходів Уряду, спрямованих на підтримку окремих категорій громадян та покращення ситуації на ринку праці.

Зокрема, бізнес також може отримати компенсацію від держави за працевлаштування осіб з інвалідністю, людей передпенсійного віку, учасників бойових дій, молоді, в тому числі на перше робоче місце. Окрім того, нещодавно було запроваджено програму компенсації роботодавцям витрат на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ груп в розмірі до 100,5 тисяч грн.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>