23.1 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Дефіцит мотивації й логістика роблять зиму головною проблемою для росіян, – розвідка Британії

Одвічна боротьба з зимою й надалі залишається головною турботою для російських терористів. Частково це є наслідок низької мотивації й нестабільної логістичної підтримки.

Про це повідомляє розвідка Британії.

Як пише розвідка, 1 листопада 2023 року, російські терористи, які повернулись живими додому, виступили на військовій конференції “Огарковські читання” в Москві. Тоді ж вони розповіли про те, як тижнями були “мокрими з голови до ніг” на передовій.

“Один солдат підкреслив, що ризик обстрілу українських сил означав, що вони “не могли закип’ятити навіть кружку чаю”. Вони підкреслили, що живуть і харчуються “одноманітною” їжею в багнюці, що пронизує все навколо”, – додає розвідка.

Зазначається, що підтримання гідного рівня комфорту й належного адміністрування на фронті є складним завданням для будь-якої армії. Водночас дані з відкритих джерел свідчать про те, що у терористів зазвичай дуже погано забезпечують дотриманням базових принципів польового адміністрування.

“Це, ймовірно, частково спричинено дефіцитом мотивованих молодших командирів, а також нестабільною логістичною підтримкою”, – пише розвідка.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>