26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

Чи планує РФ обстріли на 24 серпня: розвідка вказала на важливий нюанс

В українській розвідці не виключають, що Росія може вдатися до обстрілів України 23, 24 чи 25 серпня. Ворог почав ухвалювати рішення про завдання удару швидше, тому атака може статися у будь-який час.

Про це в коментарі журналістам сказав заступник начальника ГУР МО Вадим Скібіцький.

“Ми зараз маємо чіткі дані про те, скільки споряджених носіїв ракетного озброєння повітряного, морського та наземного базування на території Росії та тимчасово окупованих територіях. І продовжуємо відслідковувати цю інформацію”, – розповів Скібіцький.

Він наголосив, що за даними ГУР, зараз у ворога в стані готовності знаходяться Ту-22 – основний носій ракети Х-22. При цьому представник розвідки допускає, що той удар, який був завданий по “Шайковці”, напевно, дещо змінить плани Росії.

“Ми не виключаємо, що обстріл може відбутися і 23, і 25 серпня, або ж 24-го. У будь-якому разі ворог буде робити все для того, щоб тримати нас у постійній напрузі”, – зазначив Скібіцький.

Як приклад він навів, що два дні поспіль тривали планові польоти МіГ-31К – носіїв “Кинжалів”, а кожен такий зліт теж змушує людей хвилюватись.

“До того ж агресор почав швидше ухвалювати рішення про завдання удару, що ми бачимо останнім часом. Тому варто бути готовим до того, що ворог здатний завдати ракетні удари по будь-якому об’єкту у будь-який день чи час”, – підсумував Скібіцький.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>