9.3 C
Kyiv
Неділя, 21 Квітня, 2024

Чи можуть в Україні мобілізувати людей, які не підлягають призову: що кажуть у ТЦК

В Україні не можуть прийняти на військову службу за контрактом людей, які не підлягають призову згідно із законодавством. Проте є певні виключення.

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням на начальника Кременчуцького районного ТЦК та СП Романа Сушка в інтерв’ю “Кременчуцький ТелеграфЪ”.

За його словами, ТЦК не може мобілізувати осіб з інвалідністю. Проте якщо вони самі проявляють бажання служити, їх направляють на ВЛК. Тоді комісія вирішує, чи може та чи інша людина служити.

Це ж саме стосується непридатних до військової служби за станом здоров’я. Якщо людина хоче служити, вона має написати заяву, інакше її не можна призвати.

Також в Україні не можуть призвати людей віком понад 60 років, адже згідно з законом проходити військову службу можна тільки до 60 років.

Багатодітних військовозобов’язаних призвати можуть, але тільки якщо така особа сама напише заяву.

“А ще я вимагаю заяву від його дружини, бо були випадки, коли через якісь непорозуміння з дружиною, негаразди в сім’ї, чоловік писав заяву на мобілізацію, його призивали, а потім до мене приходила дружина з дітьми та починали вимагати вернути чоловіка назад”, – додав Сушко.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>