8.3 C
Kyiv
Четвер, 18 Квітня, 2024

Чи готова енергосистема до повторення сценарію минулої зими: відповідь голови “Укренерго”

Під час цієї зими можуть бути проблеми, пов’язані з масованими обстрілами. Але енергосистема не розвалиться і буде працювати.

Про це йдеться у заяві голови “Укренерго” Володимира Кудрицького під час телемарафону.

Як зазначив Кудрицький, зараз завершується підготовка до опалювального сезону. “Якщо говорити про мережу “Укренерго”, то ми вже сьогодні готові транспортувати зимові обсяги електроенергії. Наразі обмежень ні по мережі, ні по виробництву електроенергії немає”, – сказав він.

За його словами, зараз триває інтенсивна кампанія ремонту генерації.

Один з головних уроків минулої зими полягає в тому, що в Україні значно підсилили інженерний захист всіх видів енергооб’єктів магістрального рівня. “Також ми маємо хороший досвід протидії масованим атакам, знаємо, як втримати систему. Наші героїчні сили ППО також демонструють дуже високі результати”, – повідомив Кудрицький.

Крім того, українські громадяни мають за плечима досвід минулої зими, і навряд чи ворог може чимось здивувати, додав він.

“Тому думаю, що зиму точно пройдемо. Можуть бути складності, пов’язані з обстрілами, але енергосистема не розвалиться, енергосистема буде працювати. Справимось”, – сказав Кудрицький.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>