«Чорні лісоруби» на Донеччині закопали тіло загиблого товариша, щоб їх не викрили

Під час незаконної вирубки лісу на Донеччині загинув 46-річний чоловік. Його товариші вирішили вивезти та закопати тіло у сусідній лісосмузі, щоб їх не викрили правоохоронці.

Про це повідомляє місцева поліція.

Випадок стався у Нікольському районі, що на південному заході Донецької області. Жителька села Новокраснівки звернулася до поліції через зникнення свого чоловіка.

Поліція почала пошуки і вийшла на чотирьох місцевих чоловіків, від 25 до 40 років. Вони розповіли, що вирубували дерева, коли одне з них впало на їхнього товариша.

Чоловік помер на місці, кажуть «лісоруби».

«Щоб приховати свою протизаконну діяльність, «чорні лісоруби» вивезли тіло загиблого у сусідню лісосмугу і закопали його», — повідомляють у поліції.

Правоохоронці відкрили справу про «Умисне вбивство», але наразі планують перекваліфікувати її на «Нещасний випадок».

Водночас «лісорубам» загрожує кримінальна відповідальність за ч.2. ст.246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».

Нагадаємо, у шпиталі Дніпра рятують військового ЗСУ зі спаленого бліндажа на Луганщині.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ