-0.1 C
Kyiv
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Чому росіяни почали частіше підіймати у повітря МіГ-31К: пояснення Ігната

Росіяни почали частіше підіймати у небо винищувач МіГ-31К, через який в Україні оголошують повітряну тривогу. Таким чином окупанти проводять тренувальні польоти.

Про це йдеться у заяві речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

“Вони й раніше так робили. Але літали по півтори години, відпрацьовуючи пальне. Фактично у небі може півтори години він літати у разі повної заправки. Таким чином літак проводить свої певні тренувальні польоти, а Україна у стані повітряної тривоги. Ворог це знає, він знає, що ми будемо реагувати на це. Вони знають, що в нас через це відповідно обмежувальні заходи у країні в різних установах та підприємствах”, – зазначив речник.

Ігнат пояснив, що вчора було більше зльотів МіГ-31К і, відповідно, повітряних тривог. Ймовірно, окупанти виконували тренувальні польоти.

“Авіація, зокрема льотний склад, потребує підтримання постійних навичок. Це зліт та посадка, вихід на рубіж пуску ракет і так далі. Отакі от тактичні прийоми, які застосовуються до цього типу літаків”, – сказав він.

Речник наголосив, що при зльоті винищувача МіГ-31К Повітряні сили ЗСУ повинні реагувати. Тому що навіть у разі навчання це не гарантує, що загарбники не випустять ракети Х-47 “Кинджал”.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>