8.3 C
Kyiv
Четвер, 18 Квітня, 2024

“Червоні лінії” вже пройдено. Путін і його режим насправді бояться довгої війни, – Юсов

Для російського диктатора “точку неповернення” і так звані “червоні лінії” вже пройдено. І Путін, і його оточення насправді бояться довгої війни проти України.

Про це йдеться у заяві представника Головного управління розвідки Міноборони України Андрія Юсова в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Мені здається, що для нього (Путіна – ред.) точка неповернення і “червоні лінії” вже давно пройшли. І це розуміють багато представників його режиму, так званих бізнес-еліт. Стратегічний глухий кут, стратегічний програш – жодної з цілей цієї війни агресивної, цього геноциду, не досягнуто. І, безумовно, у Кремлі це прекрасно розуміють”, – сказав Юсов.

За його словами, попри те, що кремлівська пропаганда заявляє про те, що нібито Росія може і готова воювати роками, на внутрішню аудиторію такого посилу немає.

Представник ГУР зазначи, що у Росії навпаки є спроба підтримати ілюзію нормальності, наскільки це можливо взагалі.

“Тобто говорять постійно, що все відбувається за планом, що є зарплати, пенсії, а війна – десь там, далеко. Ось це два різних ключових повідомлення, меседжі на внутрішню аудиторію і на зовнішню. І це означає, що насправді Путін і його режим бояться довгої війни. Інакше риторика всередині Російської Федерації була б абсолютно іншою”, – наголосив Юсов.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>