Черкаська ОДА заявляє, що на вулицях міста немає додаткової техніки

На вулицях міста Черкаси немає додаткових сил Нацгвардії.

Про це, в неділю, 3 травня, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Зазначається, що таку інформацію підтвердив керівник ГУ Національної поліції в Черкаській області Віталій Куратченко.

“Кожен день, також і в неділю, Нацгвардія спільно з поліцейськими залучаються з 16.00 до 22.00 на заходи громадської безпеки. Щотижня керівництво ГУНП підписує графік планових чергувань. Це звичайна практика, додаткових сил на вулицях міста немає. На відео, яке поширюється в мережі , одне авто”, – йдеться в повідомленні.

https://www.facebook.com/CherkassyODA/photos/a.205620403233817/934546890341161/?type=3&theater

Нагадаємо, на вулиці Черкас вивели Нацгвардію та військову техніку.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ