На вулицях міста Черкаси немає додаткових сил Нацгвардії.
Про це, в неділю, 3 травня, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.
Зазначається, що таку інформацію підтвердив керівник ГУ Національної поліції в Черкаській області Віталій Куратченко.
“Кожен день, також і в неділю, Нацгвардія спільно з поліцейськими залучаються з 16.00 до 22.00 на заходи громадської безпеки. Щотижня керівництво ГУНП підписує графік планових чергувань. Це звичайна практика, додаткових сил на вулицях міста немає. На відео, яке поширюється в мережі , одне авто”, – йдеться в повідомленні.
https://www.facebook.com/CherkassyODA/photos/a.205620403233817/934546890341161/?type=3&theater
Нагадаємо, на вулиці Черкас вивели Нацгвардію та військову техніку.





То кому вірити,довбаний фейсбук