37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Британська розвідка оцінила здатність російської армії захопити Авдіївку

Російська армія проводить широкомасштабний наступ на Авдіївку. Проте захоплення міста виглядає малоймовірним у короткостроковій перспективі.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, Росія розпочала скоординований наступ у кількох напрямках на сході України. Зокрема, російські війська на Донеччині проводять загальновійськовий наступ на добре захищене місто Авдіївку, яке знаходиться на лінії фронту з 2014 року.

За даними британської розвідки, місто є серйозною перешкодою на шляху російських сил до досягнення їх ширшої мети взяття контролю над Донецькою областю. Російська атака, швидше за все, буде здійснена за допомогою кількох бронетанкових батальйонів, які спробують оточити місто.

“Ймовірно, це буде найзначніша наступальна операція, зроблена Росією як мінімум із січня 2023 року”, – йдеться у повідомленні.

При цьому українські сили поки що стримують наступ росіян, а останні втрачають важку техніку та особовий склад.

“Повільний прогрес і великі втрати, ймовірно, призвели до зміни повідомлень Росії з наступу на “активну оборону”, оскільки успішне взяття Авдіївки виглядає дедалі більш малоймовірним у короткостроковій перспективі”, – зазначають у Міноборони Британії.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>