28.1 C
Kyiv
Середа, 19 Червня, 2024

Британія запропонувала посилити контроль за обмеженням цін на російську нафту

Великобританія обговорює ефективність обмеження цін на російську нафту зі своїми партнерами з “Великої сімки” з огляду на зміну світових цін на нафту.

Про це заявила міністр фінансів Великобританії Джоанна Пенн, повідомляє Reuters.

Пенн, яка знаходиться у Вашингтоні для зустрічей з американськими чиновниками та законодавцями, повідомив в інтерв’ю агентству Reuters, що обмеження цін виявилося успішним у підтримці постачання нафти на ринки, одночасно скорочуючи доходи Росії та підвищуючи витрати Москви на експорт нафти.

Але вона відзначила коливання світових цін на нафту та зміни в реакції Росії після запровадження обмеження у грудні.

“Ми повинні тримати під контролем його ефективність. Ми повинні думати про те, як ми можемо гарантувати, що ми враховуємо, як розвиватиметься реакція, і, отже, як цінова стеля та політика повинні змінюватися у відповідь на це”, – сказала Пенн.

Росія була змушена скоротити експорт нафти відразу після запровадження цінового обмеження, оскільки вона щосили намагалася знайти достатньо суден для перевезення всієї своєї продукції.

Однак країні вдалося перевезти більшу частину свого експорту через власних чи незахідних іноземних відправників вантажу, яким не потрібне західне страхове покриття.

Ринкові дані показують, що з середини липня більшість російського експортного сорту нафти марки Urals торгуються вище західної цінової межі в 60 доларів за барель на тлі скорочення видобутку виробниками ОПЕК+, включаючи Саудівську Аравію та Росію.

Пенн сказала, що Великобританія продовжує дотримуватися цінової межі в 60 доларів, але обговорює “всю політику” зі своїми партнерами, включаючи Сполучені Штати, і тримає її під “постійним контролем”.

На запитання, чи вимагає Великобританія офіційного перегляду політики, Пенн відповіла: “Офіційний перегляд рівня граничного рівня є одним із аспектів цього”.

Спочатку “Велика сімка” погодилася переглянути верхню межу цін “у разі потреби”. Але з березня жодного перегляду не проводилося, найближчим часом немає планів щодо перегляду цієї схеми.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>