Бойовики вісім разів порушили режим припинення вогню

Від початку поточної доби бойовики вісім разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба штабу операції Об’єднаних сил у Facebook.

«Впродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 8 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із забороненої Мінськими угодами зброї – мінометів калібру 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї», – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “СХІД” противник здійснив 3 обстріли позицій ООС:

– два рази неподалік ВОДЯНОГО з напрямків УЖІВКИ та ПІКУЗІВ – з гранатометів різних систем;

– один раз поблизу ЛЕБЕДИНСЬКОГО з напрямку УЖІВКИ – зі стрілецької зброї.

Водночас у районі відповідальності угруповання “ПІВНІЧ” противник здійснив 5 обстрілів:

– двічі поблизу НОВОЛУГАНСЬКОГО з напрямку ДОЛОМІТНОГО – із забороненої Мінськими угодами зброї – мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів;

– неподалік ТРАВНЕВОГО з напрямку ДОЛОМІТНОГО – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї;

– поблизу ШУМІВ з напрямку району ШАХТА 6-7 – з ручного протитанкового гранатомета;

– неподалік ЛУГАНСЬКОГО з напрямку ЛОГВІНОВО – з автоматичного гранатомета.

«Впродовж поточної доби під час ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення», – зазначається у повідомленні.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до будь-яких підступних та провокаційних дій противника.

Нагадаємо, бойовики зірвали синхронний демонтаж фортифікацій у Станиці Луганській.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ