Внаслідок ворожого обстрілу 18 березня на Донбасі загинув український військовий ЗСУ.
Як повідомляє штаб ООС у Фейсбук, впродовж минулої доби російські окупанти 6 разів відкривали вогонь на Донбасі.
“На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь у відповідь”, – наголосило українське командування.
Більшість ворожих обстрілів була з гранатометів і стрілецької зброї. Однак на двох ділянках фронту бойовики гатили по бійцях ЗСУ з “відведених” мінометів калібру 120 мм. Такі мінометні обстріли бойовики влаштували по позиції ЗСУ під Водяним на Маріупольському напрямку.
Біля Південного на Луганському фронті 18 березня російські окупанти вели обстріл позицій ЗСУ з мінометів не тільки калібру 120 мм, а й калібру 82 мм, а також крупнокаліберних кулеметів, гранатометів і стрілецької зброї. Саме на цій позиції внаслідок ворожого обстрілу загинув боєць ЗСУ.
“Внаслідок ворожого обстрілу один військовослужбовець отримав кульове поранення не сумісне з життям. Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблого захисника”, – повідомили в штабі ООС.
В ніч на 19 березня, за даними штабу ООС, російські окупанти вогонь на Донбасі не відкривали.




