Бойовики на Донбасі гатять із мінометів – серед бійців ЗСУ є втрати (ВІДЕО)

Внаслідок ворожого обстрілу 18 березня на Донбасі загинув український військовий ЗСУ.

Як повідомляє штаб ООС у Фейсбук, впродовж минулої доби російські окупанти 6 разів відкривали вогонь на Донбасі.

“На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь у відповідь”, – наголосило українське командування.

Більшість ворожих обстрілів була з гранатометів і стрілецької зброї. Однак на двох ділянках фронту бойовики гатили по бійцях ЗСУ з “відведених” мінометів калібру 120 мм. Такі мінометні обстріли  бойовики влаштували по позиції ЗСУ під Водяним на Маріупольському напрямку.

Біля Південного на Луганському фронті 18 березня російські окупанти вели обстріл позицій ЗСУ з мінометів не тільки калібру 120 мм, а й калібру 82 мм, а також крупнокаліберних кулеметів, гранатометів і стрілецької зброї. Саме на цій позиції внаслідок ворожого обстрілу загинув боєць ЗСУ.

“Внаслідок ворожого обстрілу один військовослужбовець отримав кульове поранення не сумісне з життям. Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблого захисника”, – повідомили в штабі ООС.

В ніч на 19 березня, за даними штабу ООС, російські окупанти вогонь на Донбасі не відкривали.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ