16.5 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

Блукання ракет. Гуменюк розповіла про тактику окупантів при нічній атаці

Російські окупанти цієї ночі при ракетній атаці “Калібрами” по території України застосували тактику, схожу з минулим ударом, добою раніше, коли повітряні цілі противника часто маневрували. Це може пояснюватися дефіцитом ракет у загарбників.

Про це повідомила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Зазначається, що в ніч проти 28 серпня війська РФ знову запускали хибні цілі. Їхня кількість була такою ж, як і справжніх ракет.

“Цього разу також тактика була використана приблизно така ж: із блуканням ракет, зі спробою обійти маршрути, і можливі їхні місця ураження”, – сказала Гуменюк і додала, що наразі підсумки цього повітряного бою ще підбиваються.

За її словами, судячи з усього, окупанти “намагаються таким чином компенсувати зараз деякий дефіцит ракет, що відчувається”.

Так, додала представниці Оперативного командування “Південь”, РФ нині вдається до більш економного підходу до ракетних атак.

Також Гуменюк звернула увагу, що станом цього ранку зберігалася активність ворожої тактичної авіації в районі південно-східних областей України. Крім того, залишається загроза з моря, де окупанти тримають один ракетоносій – фрегат “Адмірал Ессен”, з чотирма ракетами, що залишилися.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>