У Львівській області електропоїзд “Львів-Лавочне” їздить у аварійному стані.
Відео поширили очевидці у спільноті “Варта-1”.
На відео помітно, як електричка їздить із повністю відкритими дверима, що може становити небезпеку для пасажирів.
Користувачі соцмереж обурились такому “сервісу”. Люди зауважили, що бувають ще і такі електрички, в яких взагалі немає дверей.

Читайте також: “Тобі не допоможуть”: працівники київської заліниці і вокзалу потрапили в скандал





Як на мене,вже нема чим здивувати…..хавається фсе…..
И все досталось, от СССР!
Зате зарплата в м1н1стра жд така що може за м1сяць вагон придбати ,не те що двер1, в Укра1н1 живем.
ЗАТО ЛЕЩЕНКО ПОЛУЧАЕ ЗАРПЛАТУ ПОЛ МИЛИОНА И ГОРДИТЬСЯ АПОТЯГИ ИМ НЕНУЖНИ
Як їздить потом на них без дверей
І не тільки у львові, а і на коростень, і на яготин, і навіницю
Слухай ти недоумок,30 рок1в як соющу не мае ави до сих п1р на нього списуете.Нндороблене создание