Антимонопольний комітет оштрафував компанії Фірташа на 278 мільйонів

Антимонопольний комітет оштрафував газові обласні компанії України, що належать олігарху Дмитру Фірташу.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ у вівторок, 10 грудня.

За інформацією, компанії заплатять до держбюджету 278 мільйонів гривень штрафу через зловживання монопольним становищем.

В антимонопольному комітеті встановили, що компанії олігарха зловживали своїм домінуючим становищем на ринку з жовтня 2018 по серпень 2019 року. Вони дораховували споживачам обсяги спожитого газу понад норму.

«Таким чином, дії зазначених компаній призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку», – говориться в повідомленні.

Таким чином, АМКУ наклав штрафи на такі групи:

  • Вінницягаз – 21 млн. грн.
  • Волиньгаз – 13 млн. грн.
  • Дніпропетровськгаз – 34 млн. грн.
  • Житомиргаз – 11 млн. грн.
  • Закарпатгаз – 18 млн. грн.
  • Запоріжгаз – 14 млн. грн.
  • Івано-Франківськгаз – 10 млн. грн.
  • Київоблгаз – 49 млн. грн.
  • Львівгаз – 13 млн. грн.
  • Миколаївгаз – 14 млн. грн.
  • Рівнегаз – 5 млн. грн.
  • Сумигаз – 10 млн. грн.
  • Харківгаз – 33 млн. грн.
  • Хмельницькгаз – 12 млн. грн.
  • Чернівцігаз – 7 млн. грн.
  • Чернігівгаз – 13 млн. грн.

Раніше повідомлялося, що в Іспанії закрили справу у якій фігурував Фірташ.

12 КОМЕНТАРІ

  1. І в які кармани перекладуть ці гроші, невже вчителям по 4 тис.доларів буде зарплата. Нагадую про вчителів, щоб слуги не забували, а то будуть будувати тюрьми…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ