Антимонопольний комітет оштрафував газові обласні компанії України, що належать олігарху Дмитру Фірташу.
Про це повідомляє пресслужба АМКУ у вівторок, 10 грудня.
За інформацією, компанії заплатять до держбюджету 278 мільйонів гривень штрафу через зловживання монопольним становищем.
В антимонопольному комітеті встановили, що компанії олігарха зловживали своїм домінуючим становищем на ринку з жовтня 2018 по серпень 2019 року. Вони дораховували споживачам обсяги спожитого газу понад норму.
«Таким чином, дії зазначених компаній призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку», – говориться в повідомленні.
Таким чином, АМКУ наклав штрафи на такі групи:
- Вінницягаз – 21 млн. грн.
- Волиньгаз – 13 млн. грн.
- Дніпропетровськгаз – 34 млн. грн.
- Житомиргаз – 11 млн. грн.
- Закарпатгаз – 18 млн. грн.
- Запоріжгаз – 14 млн. грн.
- Івано-Франківськгаз – 10 млн. грн.
- Київоблгаз – 49 млн. грн.
- Львівгаз – 13 млн. грн.
- Миколаївгаз – 14 млн. грн.
- Рівнегаз – 5 млн. грн.
- Сумигаз – 10 млн. грн.
- Харківгаз – 33 млн. грн.
- Хмельницькгаз – 12 млн. грн.
- Чернівцігаз – 7 млн. грн.
- Чернігівгаз – 13 млн. грн.
Раніше повідомлялося, що в Іспанії закрили справу у якій фігурував Фірташ.





Солідна сума…..
а кому вернули?…
Не смешите людей! Это имитация бурной деятельности антимонопольного комитета.
Да, у нас в Черновцах оштрафовали .
Эта тварь включала в платежки просто воздух..Лишь бы довели до справедливости,а не как всегда..
А нам шо с этого???
Это для него копейки… Выдоил из страны он в разы больше
Це теж саме що коболєву 1750 грн штраф
А чого у Фірташа не правільна цифра 299,9999999999………………. мільярдів
Забрати облгази в державну власність якийсь хрен наживається на людях бідних
І в які кармани перекладуть ці гроші, невже вчителям по 4 тис.доларів буде зарплата. Нагадую про вчителів, щоб слуги не забували, а то будуть будувати тюрьми…
Всі стратегічні об’єкти повинні бути в державі.