17.6 C
Kyiv
Неділя, 16 Червня, 2024

Андрій Герус та його профільний комітет ВР: “Харківобленерго” поскаржилось на них в РНБО України

Члени наглядової ради АТ “Харківобленерго” поскаржились в Раду національної безпеки та оборони на комітет Верховної ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на повідомлення компанії.

В компанії також нагадали, що через ймовірні оборудки на закупівлях на сотні мільйонів гривень, члени наглядової ради наприкінці серпня звернулись до профільного комітету ВР. Реакцією стало звернення комітету до РНБО.

“Якщо “Харківобленерго” вирішили на нас поскаржитись в РНБО, тоді ж мені і самому стало цікаво – що ж там таке відбувається, якщо вони так не хочуть, щоб хтось щось чув”, – зазначив голова комітету Андрій Герус.

Андрій Герус
На фото Андрій Герус та його очі

5 жовтня на комітеті заслухали в.о. голови підприємства Костянтина Логвиненка та членів наглядової ради. Керівник “Харківобленерго” наполягає, що акціонери просто “не знають специфіку процедур закупівель”, а скаржаться до всіх правоохоронних та контролюючих органів через корпоративний конфлікт та бажання нашкодити.

“Акціонером компанії стають, щоб заробити і капіталізувати цю компанію. Скажіть, він ідіот, якщо діє навпаки в мінус компанії? Це питання риторичне”, – наголосив перший заступник голови комітету Олексій Кучеренко.

Варто зазначити, що за результатами аналізу тендерних документів вже дві справи зареєстровано у НАБУ. Також на “Харківобленерго” очікує державний аудит та ймовірне залучення закордонних представників до наглядової ради.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>