28.7 C
Kyiv
Середа, 19 Червня, 2024

Агент кремля під прикриттям Сергія Лисака, губернатора Дніпропетровської області

Вже другий рік в місті Кривий Ріг відбувається повалення Конституційного ладу, який сплановано чинить злочинне організоване угрупування за попередньою змовою, а влада за весь цей час не спромоглася це зупинити. Навпаки, очільник області губернатор Сергій Лисак усіляко підтримує беззаконня.

26.02.2022 року на сайті Криворізької міської ради було опубліковано розпорядження начальника військової адміністрації Дніпропетровської області про призначення Олександра Вілкула начальником військової адміністрації міста Кривого Рогу. Після цього на пленарному засіданні т.в.о міського голови Юрій Вілкул оголосив, що начальником цієї адміністрації є його син Олександр Вілкул, а його заступницею є депутатка Криворізької міської ради від «Блоку Вілкула – українська перспектива» Третяк Вікторія. В свою чергу, ще один депутат від «Блоку Вілкула – українська перспектива» позиціонував себе радником начальника Військової адміністрації.

Але в Законі України «Про правовий режим воєнного стану» чітко зазначено, що:

– рішення про утворення військових адміністрацій приймається Президентом України за поданням обласних державних адміністрацій або військового командування (п.2 ст.4);

– військову адміністрацію населеного пункту (населених пунктів) очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за пропозицією Генерального штабу Збройних Сил України або відповідної обласної державної адміністрації (п.3 ст.4).


А отже, призначити на посаду начальника військової адміністрації Кривого Рогу міг тільки Президент після утворення ним же військової адміністрації. Саме тому 10.02.2023 року було відкрите кримінальне провадження за статтею 364 Кримінального кодексу за фактом зловживання службовою особою Дніпропетровської ОДА, в результаті чого державним інтересам завдано істотної шкоди.

Але злочинне організоване угрупування це не зупинило, і вони продовжили свою діяльність за новими «посадами»: Олександр Вілкул як голова Ради оборони Кривого Рогу, а Третяк Вікторія і Піскун Олександр як заступники голови Ради оборони Кривого Рогу. При цьому, жоден закон не передбачає утворення ради оборони органом місцевого самоврядування!


Такі призначення призвели до значної кількості корумпованих складових, саме тому 16.06.2023 було відкрите кримінальне провадження за ст. 364 Кримінального Кодексу України про зловживання владою тимчасово виконуючим обов’язки міського голови Кривого Рогу Вілкула Ю.Г. при наділенні владними повноваженнями Вілкула О.Ю. в 2022 році. А також 02.05.2023 року відкрите кримінальне провадження проти голови ГО «Набат Кривбас» Третяк Вікторії за статтею 191 Кримінального Кодексу України.

Станом на зараз, вводячи всіх в оману, ватажок злочинного організованого угрупування Олександр Вілкул, якого призначив його батько Юрій Вілкул, видає накази і розпорядження, проникає на стратегічно важливі об’єкти і територію критичної інфраструктури, знімає там відео, після чого в наше місто летять ракети. Також під приводом допомоги військовим, яку було придбано за кошти міського бюджетну, він проникає на військові об’єкти, фотографує і викладає переміщення військових і їхньої техніки. За цими фактами 10.04.2023 відкрите кримінальне провадження за ст. 114-2 Кримінального кодексу України, до якого долучені матеріали справи за статтею 109 КК України.

Ми, громада Кривого Рогу, на посаду міського голови Олександра Вілкула не обирали! Дії Вілкула та його однопартійців викликають недовіру, обурення і мають ознаки порушення Законів і Конституції України. Зокрема, ст. 22 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» наголошує, що неприпустимо використання правового режиму воєнного стану для захоплення влади та порушення прав і свобод громадян та прав і законних інтересів юридичних осіб. Будь-які спроби використати введення воєнного стану для захоплення влади тягнуть за собою відповідальність згідно із законом.

До останнього не хотілось вірити, що особа, який працював в СБУ, а тепер є начальником обласної військової адміністрації може бути причетний до «самозахвату» влади вілкулами в Кривому Розі. Хочеться, щоб в Україні було більше українців, ніж «агентів кремля», які працюють на ворога, а не задля перемоги.

Нажаль, дії Лисака свідчать про геть інше.

Ми неодноразово зверталися по допомогу до обласної військової адміністрації, але марно.

Проте остання подія нас відверто обурила!

Так от, Днепроблдержадміністрація повідомили, що 19.10.2023 о 9:00 вони запрошують нас для розгляду нашого звернення. І здавалось би, от молодці, не порушують наші права відповідно до ст.18 і 19 Закону України «Про звернення громадян».

АЛЕ, виявляється, що пан Сергій Лисак почитав наше звернення і такий: «Та насрать, направте це звернення до юрвідділу, нехай бавляться». А чому не направив наше звернення відразу до сашки вілкула, він же в Лисака голова якогось неіснуючого «всемогучого» ГО?

Чому у Лисака таке відношення до громади Кривого Рогу, ми можемо лише здогадуватись, тому що особисто він свою позицію нам висловити не збирається. А ми можемо думати, що завгодно, на приклад що:

1. Він отримав гроші від чмоні і тепер нічого робити не збирається…

2. Він є співучасник повалення конституційного ладу в місті Кривий Ріг…

3. Він «агент кремля» тому хоче підірвати країну зсередини, тому максимально виводить нас на негативні емоцію, щоб ми знову і знову виходити на вулиці ризикуючи життям під час повітряної тривоги (в Кривому Розі, в Дніпрі, в Києві….)

4. Він хоче, що ми почали підбурювати українців виходи на вулиці в інших країнах і максимально привертати увагу про порушення прав українців посадовцями і гарантом Конституції…

4. Він посіпака, який не приймає рішення, тому сказати нам нічого, і робить те, що йому наказують…

5. Він дуже хоче, щоб ми дійшли до Президента з вимогою звільнити всіх причетних (Лисака в тому ж числі).

Аби домогтися правди і отримати відповіді ми все ж таки приїхали 19.10.2023 до Дніпра, сподіваючись потрапити на прийом до губернатора.


Протримавши нас декілька годин у промерзлому приміщенні, нам врешті повідомили, що пан Лисак нібито зайнятий і не зможе зустрітися.

Ми почали з’ясовувати, якими ж такими державними справами аж так зайнятий губернатор, що не знайшов 10 хвилин часу на зустріч з громадськими активістами, які здалека спеціально їхали до нього. Коли дізналися – обімліли. Виявляється, ще напередодні пан Лисак посеред робочого тижня таємно від усіх виїхав на захід України.

У ті дні, коли Дніпропетровщина потерпає від масових ракетних обстрілів , губернатор Лисак ніжиться у теплому і затишному Закарпатті!

Залишається лише здогадуватися, чим він там займається. Можливо, віддавши область на поталу кремлівським посіпакам, готується накивати п’ятами, як його колишній опікувач генерал СБУ Науменко, звинувачений у державній зраді.

Щиро сподіваємося, що ця публікація не залишиться поза увагою Володимира Олександровича Зеленського.

Єдина наша надія – Ви, пане Президенте!

Авторка: Руднік Вікторія

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>