7.1 C
Kyiv
П’ятниця, 19 Квітня, 2024

ЗМІ повідомили деталі майбутньої торгової угоди США та Китаю

Обов’язковою умовою для укладення перемир’я торгової війни між США і Китаєм можуть стати регулярні перевірки Вашингтоном того, як Пекін буде проводити обіцяні торгові реформи.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела, знайомі з перебігом переговорів між двома країнами, – передає УНІАН.

“Загроза мит не зникне, навіть якщо буде угода”, – наводить агентство слова одного із своїх співрозмовників.

При цьому, китайська сторона неохоче зустріла подібну умову від Вашингтона, однак це не стало причиною зриву переговорів. У бесіді з агентством джерело, близьке до китайської сторони, сказало, що Сполучені Штати хочуть “періодичних перевірок”, але наразі не ясно, як часто.

“Це схоже на приниження”, – підкреслив один з джерел. “Але, можливо, обидві сторони зможуть знайти спосіб зберегти обличчя для китайського уряду”, – додав він.

Про готовність Трампа укласти торговельну перемир’я з Китаєм видання Bloomberg з посиланням на свої джерела повідомляло на початку січня. Зазначалося, що американський лідер таким чином прагне нормалізувати обстановку на американських ринках.

Напередодні The Wall Street Journal повідомило, що глава Мінфіну США Стівен Мнучин запропонував ідею часткового скасування мит або повної відмови від них, щоб дати Пекіну стимул піти на більші поступки в торговій війні. Жорсткішої позиції дотримується торговельний представник США Роберт Лайтхайзер, який стурбований тим, що будь-яка поступка може розглядатися як ознака слабкості. За даними видання, Трамп хоче, щоб угоду уклав саме Лайтхайзер.

Джерела Reuters додають, що регулярні перевірки можуть стати одним з можливих рішень для задоволення вимог Лайтхайзера. Співрозмовники заявляють, що загроза нових тарифів буде використана для продовження реформ.

Нагадаємо, за даними деяких ЗМІ, США мають намір звинуватити Китай у шпигунстві та кібератаках.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>