Настоятель Києво-Печерської лаври, митрополит Московського патріархату Павло (Лебедь) прочитав проповідь про антивакцинацію натовпу людей.
Про це повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням на заяву митрополита.
Він заявив, що «сьогодні все заражають, щоб випробувати нашу віру, щоб змусити людей боятися, щоб ми не спілкувалися, а найголовніше — відірвати від бога і від святого храму».
«Сьогодні роблять корупцію, від якої ніхто не може схаменутися. Самі лікарі не визнають вакцину, продають різні карточки тому що вони, начебто, на своє царство назбирають», — заявив Павло (Лебедь).




