Митрополит Епіфаній зустрівся з військовослужбовцями ОТУ «Північ» на Луганщині

У рамках візиту до Луганської єпархії Предстоятель помісної Української Православної Церкви у супроводі єпископа Луганського і Старобільського Лаврентія та військових капеланів відвідав розташування оперативно-тактичного угрупування «Північ».

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Звертаючись до захисників України, Митрополит Епіфаній подякував їм за самовіддану службу.

«Хочу сьогодні висловити кожному з вас нашу подяку і сказати, що ми молимося за  вас. Ми молимося, щоби Господь давав вам здоров’я та сили і надалі відстоювати правду. Ми вдячні вам і згадуємо тих, кого уже немає серед нас – новітніх героїв, які віддали свої життя. Православна Церква України шанує їхній подвиг», – зокрема сказав Предстоятель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ