Масовки зібрати не вдалось: як проходив мітинг УПЦ МП у Вінниці

У п’ятницю, 3 грудня, у Вінниці відбувся мітинг проти «утискання прав» Московського патріархату. Священники та віряни РПЦвУ вимагали звільнення з посади начальника управління у справах національностей та релігій ОДА Ігоря Салецького.

Як повідомляє Духовний фронт України, попри це, масовки зібрати їм не вдалось. Як видно з фото, опублікованих в інтернеті, на мітинг прийшло близько 50 людей.

Це свідчить, що в РПЦвУ немає підтримки у суспільства, а їхні кричалки не діють. Тим більше, що православні громади Вінниччини регулярно переходять до Православної Церкви України, підтримуючи свого митрополита Симеона (Шостацького), який разом зі своєю Вінницькою єпархію приєднався до ПЦУ у 2018 році, на Об’єднавчому соборі. До слова, у РПЦвУ хотіли відсудити собор де служить їхній колишній владика.

Правда на боці Православної Церкви України і тому Моспатріархат постійно програє в судах апеляції і позови про скасування голосування релігійних громад чи їхніх перереєстрацій у ПЦУ. Тим не менше, вони сьогодні стояли із плакатами «Зупиніть захоплення наших храмів», «Салецький нищить церкву», «Наша церква УПЦ» тощо.

Головна мета акції протесту полягала у звільненні начальника управління у справах національностей та релігій ОДА Ігоря Салецького. Крім цього у РПЦвУ кричали, що виконують закон. На самому мітингу, був присутній голова ГО РПЦвУ «Миряни» — Василь Макаровський. Саме очолювана ним організація підтримала антивакцинаторський мітинг в Україні, й організовувала мітинги проти візиту патріарха Варфоломія.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ