Ломаченко розповів, що поразка в Лопеса ще більше зблизила його з УПЦ МП

Екс-чемпіон світу у трьох дивізіонах Василь Ломаченко розповів, що після поразки від колишнього чемпіона Теофімо Лопеса він став більш релігійним.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на Depo.Сектор.

Василь Ломаченко став більш дисциплінованим у житті.

“Після поразки від Лопеса я став більш релігійною людиною. Я більш дисциплінований у житті у пошуках своєї релігії, але моя точка зору не зосереджена на моїй вірі.

Я парафіянин Православної Церкви Московського Патріархату, і це допомогло мені стати дисциплінованішим у моєму житті”, — сказав Ломаченко.

Нагадаємо, що Ломаченко програв Лопесу одноголосним рішенням суддів і втратив чемпіонські пояси WBA, WBO та WBC у легкій вазі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ