Доки в Україні діятиме УПЦ МП, “шабаші” антивакцинаторів не припиняться, – експерт

Влада повинна припинити діяльність Московського Патріархату в Україні, який проводить “шабаші” про вакцинації.

Таку думку висловив на 5 каналі  голова координаційної ради БО “100% життя” Дмитро Шерембей. При цьому він назвав УПЦ МП “посольством ідіотизму”.

“Чим довше політики будуть у невизначеній позиції, тим довше під ВР будуть збиратися шабаші Московського Патріархату. Для всіх очевидно, що в Україні є посольство цього ідіотизму – Московський Патріархат”, – каже експерт.

Він додав, щоб раз і назавжди закрити це “посольство”, треба одне рішення Міністерства культури.

“Уся Києво-Печерська лавра і 70 об’єктів по Україні – це оренда, в яку ми даємо свої музеї, цим ідіотам, які вчать людей помирати. Все, що треба зробити – переглянути договір. Якщо вони не хочуть виконувати державну політику в Україні – до побачення. Як тільки це “посольство ідіотизму” закриється – шабашів не буде”, – переконує Дмитро Шерембей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ