Кабінет міністрів на засіданні 15 листопада прийняв рішення «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови від 26 червня 2019 року №560», якою встановлювався граничний тариф на опалення і гаряче водопостачання.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики та навколишнього середовища.
Скасованою постановою №560 Кабмін Володимира Гройсмана встановив граничний тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення на рівні 1,4 тис грн за 1 Гкал за наявності приладів обліку і 35,21 грн за 1 кв. м без приладів обліку.
Також було встановлено граничний тариф на послугу гарячого водопостачання на рівні 83,66 грн за кубометр за умови підключення рушникосушарок і 75,74 грн за кубометр за відсутності рушникосушарок.
«Рішення забезпечує стійке проходження опалювального сезону та усуває загрозу відключення міст від газу через економічно необґрунтовані ставки тарифів», – сказано в повідомленні.
У Міненерго стверджують, що встановлення граничних тарифів на опалення і гарячу воду суперечить вимогам МВФ і ставить під загрозу відключення опалення і гарячого водопостачання.
За оцінкою уряду, середньозважений тариф по Україні на теплову енергію станом на 1 травня становив 1,8 тис грн за Гкал, а обмеження тарифу відповідно до скасованої постанови призвело б до додаткових витрат місцевих бюджетів за час опалювального сезону 2019/2020 року на суму 7 млрд грн.
Постановою №560 від 26 червня 2019 року Кабінет міністрів ввів граничний рівень цін на 1 Гкал теплоенергії в системі централізованого опалення для міст обласного значення та Києва на рівні 1,4 тис. грн.
Як пояснював прем’єр-міністр Гройсман, обмеження цін на тепло було покликане спонукати місцеву владу вкладати кошти місцевих бюджетів в модернізацію ЖКГ, а також обумовлено зниженням цін на газ.
Зазначимо, що у соціальних мережах, зокрема у Facebook, українці почали скаржитися на високі тарифи у платіжках, які отримали за опалення у жовтні. У декого його увімкнули за три дні до кінця місяця:
https://www.facebook.com/richard.gorda/posts/10213457750072869
Нагадаємо, в мережі набирає популярності покрокова інструкція від учасника бойових дій на сході України, яку він назвав “Що робити УБД із квитанціями за комуналку?”. Також у соціальних мережах обурилися тарифами за опалення, які прописані у квитанціях за жовтень.
Вот @уки!!!!!!!!
Откуда такой бред?доказательства есть?
Понеслась….
Тоді переможе холодильник, а борги збільшаться. З тими що заборгували вдіяти нічого не можуть, а ми не лохи – так Зекоманда?
Маємо краще життя
Ахереть!!!!!
Спасибо уряду за заботу!
У нищего народа слуг нет !
Т-а-а-к! Теперь вспоминаем все обещания Зеленского, и понимаем что все будет делаться наоборот.
Гайки. закручуємо гайки, ну і батареї, ну і гаманці,ну і врешті решт життя підкручуємо((((
Новіє Ліца партія “Гандон Народу”
БУДУТ РАСТИ ДОЛГИ….БУДЕМ КАЛЕЧИТЬ ПРИХОДЯЩИХ ОТКЛЮЧАТЕЛЕЙ…..СТРАТЕГИ…
Жителям квартир можно только пожелать удачи… с такими тарифами никакой з/п не хватит((
Может уряд скасувать.
Живу в Полтаве .За четыре дня отопительного сезона и за горячую воду пришла платёжка 639 гривен .Однокомнатная квартира