Site icon ІНФОРМАТОР

У Києві суд зобов’язав ще одного балансоутримувача привести сховище у належний стан (фото)

Органами столичної прокуратури послідовно вживаються заходи представницького характеру, спрямовані на зобов’язання власників та балансоутримувачів привести у стан готовності сховища у місті Києві.

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням пресслужбу Київської міської прокуратури.

Так, за реагування Святошинської окружної прокуратури міста Києва в судовому порядку зобов’язано балансоутримувача привести у належний стан сховище для мешканців столиці.

Встановлено, що на балансі одного з приватних підприємств перебуває захисна споруда цивільного захисту, яка розташована по проспекту Берестейському та здатна розмістити 150 громадян.

Разом з тим, перевіркою органів прокуратури та ДСНС України встановлено, що приміщення не готове для використання за призначенням, знаходиться у аварійному стані і не може використовуватися як укриття.

В умовах воєнного стану, коли столиця постійно піддається ракетним ударам, неготовність до використання захисної споруди цивільного захисту несе надзвичайний ризик для життя і здоров’я людей.

При цьому чинним законодавством на власників, балансоутримувачів та користувачів захисних споруд цивільного захисту покладено обов’язок утримувати їх у готовності до використання.

Реагуючи на вказані порушення, окружна прокуратура звернулась з позовною заявою до суду.

Суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора до балансоутримувача про необхідність приведення сховища у готовність з метою забезпечення належного захисту життя та здоров’я людей.

Як повідомлялося раніше, упродовж 2022 – 2023 років органами Київської міської прокуратури пред’явлено до судів 54 позови про зобов’язання балансоутримувачів та власників привести захисні споруди цивільного захисту у стан готовності.

Нагадаємо, закріплення Сил оборони України на позиціях на лівобережжі Херсонської області може змусити російських окупантів на цьому напрямку спробувати провести певне перегрупування.

Exit mobile version