5.1 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Столтенберг роз’яснив Москві: НАТО не розміщуватиме бойові групи в Україні, у разі атаки РФ сил Альянсу може побільшати на її кордонах

НАТО не планує розміщувати бойові групи на території України у світлі небезпеки з боку Росії. Але у разі нападу РФ заплатить, і вона знає про це, заявив Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг під час бесіди в Atlantic Council.

“Це вірно, що ми не плануємо вводити бойові частини НАТО в Україну”, — сказав Генсек.

За його словами, головне завдання Альянсу — захистити 30 союзників — 1 мільярд людей, території у Північній Америці та Європі. І Альянс демонструє свою відданість і готовність та можливості для захисту та стримування будь-якого нападу на союзників по НАТО.

“Я впевнений, що президент Путін і Росія дуже серйозно ставляться до НАТО, коли йдеться про нашу здатність захищати та обороняти всіх союзників. Щодо України, я абсолютно впевнений, що Росія розуміє, що їм доведеться заплатити високу ціну… Якщо Росія (у 2014 році — ред.) хотіла менше (сил – ред.) НАТО біля її кордонів, то насправді вона досягла прямо протилежного. А якщо вони знову застосують силу проти України, то отримають ще більше (сил – ред.) НАТО біля своїх кордонів”, — наголосив він.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>