20.5 C
Kyiv
П’ятниця, 24 Травня, 2024

Стало відомо, хто будуватиме “золотий” громадський туалет в харківському зоопарку за гроші бюджету

Переможцем тендеру на будівництво громадського туалету в харківському зоопарку стала компанія “Трест житлобуд-1”.

Про це йдеться у системі Prozorro.

Компанія перемогла в тендері з ціновою пропозицією 15 млн грн, яка всього на 200 тис. грн відрізняється від заявленої замовником суми.

Це вже не перші витрати на будівництво цього туалету. У 2020 році зоопарк уклав договір з цією ж компанією на 16,5 млн. грн.

У підсумку “Трест житлобуд-1” отримав вже понад 30 млн грн на будівництво одного громадського туалету.

Величезні витрати бюджету на туалет бурхливо обговорюють в соцмережах. Люди бідкаються, що за ці гроші можна було купити цілий маєток з озерами і тенісним кортом. Крім того пригадують, що свого часу так коштувало будівництво мавзолею.

За даними ХАЦ, вартість реконструкції харківського зоопарку перевалила вже за 1,5 млрд грн.

У 2016 році тоді ще заступник голови Харкова Ігор Терехов заявив, що для реконструкції зоопарку кредитні кошти залучатися не будуть, а всі роботи будуть за рахунок місцевого бюджету. Але вже вдруге місто бере запозичення в мільярд гривень, частину з яких використовує на зоопарк.

Додамо, що саме цю компанію – “Трест Житлобуд-1” вибрав в.о. мера Харкова Ігор Терехов для привітання з днем будівельника в серпні.

Читайте також: “У той час, як людство освоює Марс, українська влада проводить конкурс на найкращий туалет”, – інсайдер (ДОКУМЕНТ)

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>