Згідно з опитуванням, при купівлі препарату етикетка якого містить позначення “Антикоронавірус” у 76,8% респондентів виникає враження, що він має профілактичні та/або лікувальні властивості.
Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив глава Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.
“За фейкові “ліки від коронавірусу” – штраф. Сьогодні ухвалили рішення оштрафувати власників аптеки за виробництво та розповсюдженя препарату, який рекламувався як “засіб від коронавірусу”. Так і називався “Антикоронавірус”. Хвиля обурення появою цього “препарату” прокотилась в соцмережах ще в березні, ми взялися за розслідування тоді ж. Звичайно, ліків від COVID-19 не було тоді в природі, немає і досі”, – йдеться в повідомленні.
За словами Хмельницького, згідно з опитуванням при купівлі препарату етикетка якого містить позначення “АНТИКОРОНАВИРУС”, зокрема Препарату ТОВ “Группа “Аптекарь”, у 76,8 % респондентів виникає враження, що він має профілактичні та/або лікувальні властивості.
“Звичайно, це була свідома омана людей. Звичайно, ми ухвалили рішення про покарання компанії. Грошовий штраф – 30 тис. гривень. І пляма на репутації”.
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=3539222889463148&id=100001264156994
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що АМКУ взявся за аптеки Києва та області.